تولید گاز رایگان

تولید گاز رایگان

تولید گاز رایگان

تولید گاز رایگان به این روش نیازمند رعایت موارد ایمنی هست. دقت کنید برای ساخت این شعله بطری ها را در جایی محکم کنید که از افتادن بطری ها و شعله ور شدن بنزین جلوگیری شود. همچنین یک ظرف آب جهت اطمینان در اطرافتان قرار دهید تا هنگام آتش سوزی بلافاصله آنرا خاموش کنید.
برای ساخت این دستگاه نیاز به یک مخزن ۲۰لیتری پلاستیکی، ۳عدد بطری آب معدنی، شیر گاز برنجی، والف چرخ ماشین، شیلنگ تراز، چسب حرارتی، لوله مسی و تلمبه دارید.
ابتدا ۲سوراخ روی درپوش ۲۰لیتری ایجاد می کنیم. به یک سوراخ والف باد و دیگری شیر برنجی می بندیم. در مخزن ۲۰لیتری هیچ مایعی اضافه نمی کنیم و فقط برای ذخیره باد استفاده می شود. می توانید بجای مخزن از پمپ آکواریوم برقی یا شارژی نیز استفاده کنید.
در مرحله بعد ۲سوراخ روی درپوش هر بطری ایجاد می کنیم. قطر سوراخ باید با قطر شیلنگ تراز برابر باشد. داخل ۲بطری تا ۶۰درصد بنزین میریزیم و در بطری آخر ۶۰درصد آب پر می کنیم.
از خروجی شیر برنجی شیلنگ می‌بندیم تا به انتهای بطری بنزین اولی برخورد کند. از سوراخ دوم بطری اولی یک شیلنگ به انتهای بطری بنزین دومی نصب می کنیم. همینطور از سوراخ دوم بطری دومی به انتهای بطری آب یک شیلنگ وصل می کنیم و در آخر یک شیلنگ برای تخلیه گاز از سوراخ دومی بطری آب نصب می کنیم و لوله مسی را به سر شیلنگ وصل می کنیم.
اطراف شیلنگها و درپوش ۲۰لیتری را با چسب حرارتی آب بندی می کنیم تا گاز و هوا خارج نشود. شیر برنجی را در حالت بسته قرار می‌دهیم و مخزن را با باد تلمبه پر می کنیم.
الان دستگاه تولید گاز رایگان ما آمادست و با باز کردن شیر برنجی می توانیم از خروجی لوله مسی گاز دریافت کنیم که حاصل بخار بنزین می باشد.
با این روش می‌توان با ۲لیتر بنزین و ۱لیتر آب حدود ۲۴ساعت گاز تولید کرد.

لطفا نظر خود را در مورد این ترفند بنویسید تا انرژی بیشتری برای آموزش های بعدی داشته باشیم.

دانلود ویدیو

برای دیدن سایر ترفندهای فنی کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

#
Agent (Online)
×

در واتس اپ با ما در ارتباط باشید