کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل رایگان

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

ثروتمندترین مرد بابل داستانیست واقعی مربوط به هزاران سال قبل که شهر بابِل یکی از ثروتمند ترین شهرهای دنیا بود ولی مردم این شهر وضع مالی خوبی نداشتند. در آن زمان مرد جوانی به نام آرکاد بدنبال ثروتمند شدن بود و سعی می کرد راه های ثروتمند شدن را بیاموزد.

در آن زمان اتفاقات، تاریخ، قوانین شهر، دستورات پادشاه و… بر روی لوحه های گِلی نوشته می شد. آرکاد در یک کارگاه ساخت لوحه های گلی مشغول به کار شد. در یکی از روزها داروغه برای سفارش لوحه های گلی جدید به آنجا آمد. آرکاد به داروغه گفت که برای ساخت لوحه های گلی از خوابش می زند تا سریعتر لوحه ها آماده شود.

در ازای آن از داروغه که یکی از ثروتمندان بابل بود خواست که راز های رسیدن به ثروت را به او بیاموزد. داروغه از پیشنهاد آرکاد خوشحال شد وآنرا پذیرفت. مدت ها گذشت، آرکاد پندهای داروغه را اجرا کرد و به ثروتمند ترین مرد بابل تبدیل شد. آرکاد همچنین این پندها را در یک لوحه گلی نوشت و به پسرش داد و به او گفت تو از من این پندها را به ارث خواهی برد. پسر آرکاد هم بعد از اجرا کردن این پندها به یکی از ثروتمندان زمان خود تبدیل شد.

در کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل شما با این پندها و روش اجرای آن آشنا می شوید تا بتوانید ثروتمند شوید. این کتاب صوتی در حال حاضر از جمله کتاب هاییست که توسط ثروتمندترین افراد دنیا به دیگران پیشنهاد می شود چرا که پند های آرکاد همچنان کارامد و قابل اجراست و در واقع قوانین اصلی ثروتمند شدن می باشد.

مجموعه فنی کار امیدوار است بعد از گوش دادن به کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل بتوانید شرایط مالی خود را تغییر دهید و زندگی بهتری برای خودتان بسازید.

 

دانلود کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل از اینجا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

#
Agent (Online)
×

در واتس اپ با ما در ارتباط باشید