جوشکاری ورق های نازک

جوشکاری ورق های نازک

جوشکاری ورق های نازک

جوشکاری یکی از مهارت هاییست که اکثر آقایان به آن علاقه مندند. یکی از دلایل این علاقه ساختن لوازم فلزی با استفاده از جوشکاری است. اما کار با دستگاهای جوشکاری نیازمند مهارت است که فرد باید بصورت عملی آموزش ببیند. در این ویدیو قصد داریم جوشکاری ورق های نازک را آموزش دهیم.

البته بعضی نکات بصورت تئوری آموزش داده می شوند ولی برای کسب مهارت در این تکنیک ها باید دست به کار شد. امروزه به لطف اینورتر های جوشکاری، عملیات جوشکاری راحت تر شده و بزرگترین مشکل جوشکارهای مبتدی که چسبیدن الکترود به قطعه کار بود تا حدود زیادی با قابلیت ضد چسبندگی ( Anti Stick ) اینورترهای جوشکاری برطرف شده است.

بهترین روش برای جوشکاری ورق های نازک فلزی جوش آرگون یا جوش تیگ (TIG) است که بهترین کیفیت را دارد. در مراحل بعدی از جوش برنج و جوش CO2 هم می توان استفاده کرد، اما در این ویدیو قرار است ورق های نازک فلزی را با اینورتر خانگی جوش دهیم.

در این ویدیو 3نکته برای جوشکاری با اینورتر جوشکاری و الکترود 6013 گفته شده است. با رعایت این سه نکته در جوشکاری ورق فلزی نازک کیفیت جوش بهتری خواهید داشت. همچنین با دیدن این آموزش شما می توانید جوشکاری پروفیل های نازک را هم انجام دهید.

 

دانلود ویدیو

برای دیدن سایر ترفندهای فنی اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

#
Agent (Online)
×

در واتس اپ با ما در ارتباط باشید